Atrakce a zábava

Nafukovací hry

Lidský stolní fotbal, nafukovací překážky na paintball, rodeo simulátor, michelinské obleky na sumo, koule co nedělají boule i přenosný curling pobaví Vaše účastníky.

Foto funny koutek

Skvělé doplnění firemní akce či vánočního večírku. Foto koutek, na který nikdo nezapomene. Originální pozadí, které si můžete navrhnout sami, neodolatelné rekvizity, které tématické fotky dotvoří na 100%. Každý si z akce odnese památku v podobě fotky nebo z nafocených fotek můžeme přímo na akci vytvořit koláž, která bude upomínkou v prostorách firmy.

Klaunovo odpoledne

Odpoledne plné her a soutěží pro děti všech věkových kategorií: skákání v pytlích, hod na sluníčko, stavba věží, sochařství z plastelíny, malování na obličej, malování obrázků, hledání pokladu a řada dalších soutěží.

Barmanské show, degustace, koktejlové školy

Zajistíme pro vaši firemní akci nezapomenutelnou barmanskou show. Dále můžete zažít degustace všeho druhu: degustace vína, rumů, likérů, whiskey a pro gurmány nabízíme také degustaci doutníků. Koktejlová škola vás vtáhne do světa Karibiku plného koktejlů a historie. Naučíme vás připravovat koktejly v prvotřídní kvalitě.