Časté dotazy

Často kladené dotazy

Chci využít služeb společnosti ProBull. Jak mám postupovat?

V případě, že chcete využít našich služeb nebo jen potřebujete více informací, kontaktujte nás telefonicky, prostřednictvím kontaktního formuláře nebo pomocí e-mailu. Obratem Vám odpovíme na Vaše dotazy a pokusíme se nalézt vhodný termín k osobní schůzce.

Je osobní schůzka nutná?

Osobní schůzka není nutná. Jsme schopni nabídku zpracovat pouze na základě e-mailového či telefonického zadání. Krátkou konzultaci preferujeme z důvodu přesnějšího stanovení cílů programu, popisu složení účastníků a nástrojů, kterých bude využito. Tuto schůzku lze ovšem realizovat až těsně před samotnou realizací.

Jak nejlépe zadat poptávku?

Po obdržení informace o Vašem zájmu, Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám několik dotazů. Pro návrh programu budeme potřebovat zejména informace o počtu osob, jejich složení, vzájemném vztahu osob a přibližné lokalitě či vzdálenosti od sídla Vaší společnosti. Velmi důležité je stanovení cílů programu, tedy výsledků, kterých chcete dosáhnout. Preferujete-li některou lokalitu, sportovní či outdooroové aktivity či máte nějaké další přání, zašlete nám prosím také tyto informace.

Nepreferujeme žádnou lokalitu, aktivity, program. Je to problém?

V žádném případě. Po zjištění Vašich potřeb, Vám navrhneme program v různých lokalitách, ze kterých si budete moci vybrat. Co se týče outdoorových aktivit, budeme potřebovat orientační složení účastníků, tak abychom navrhli program, který budou všichni účastníci schopni absolvovat, a nikdo se necítil diskriminovaný.

Nevím, který z Vašich programů se nejlépe hodí pro potřeby našeho týmu?

V případě, že nemáte jasnou představu o programu, který chcete využít, je ideální telefonická či osobní konzultace Během konzultace Vám naši lektoři uvedou na příkladech možnou orientaci programu. Zásadní rozhodnutí jsou, zdali program bude obsahovat vzdělávací bloky, tedy míra jeho formality a zdali budeme pracovat s jednotlivci nebo budeme rozvíjet schopnosti a týmu. Naše služby sahají od standardního vzdělávání, přes rozvoj týmů až po motivační programy jsme si jisti, že potřeby a přání Vašeho týmu uspokojíme.

Jste schopni realizovat školení v našich prostorách?

Ano, kurzy realizujeme nejen v našich učebnách, ale také ve školících prostorech Vaší společnosti, či na outoorové akci. Naše kurzy realizujeme formou klasických seminářů, prostřednictvím eLearningu či aplikováním znalostí v případových studiích a kreativních workshopech.

Jste schopni realizovat firemní akcí v místě naší společnosti?

Do místa konání Vaší firemní akce přivezeme nafukovací atrakce a sportovní vybavení, simulátory a jinou techniku, což umožní uspořádání plnohodnotného zábavného nebo sportovního programu například na parkovišti před Vaší společností. Navrhneme složení atrakcí dle profilu účastníků a dispozic zvolené lokality.

Firemní akci si organizujeme ve vlastní režii. Jste schopni pomoci nám pouze s její částí?

Ano, rádi Vám Vaši firemní akci, večírek či teambuilding doplníme o blok, který nejste schopni ve Vaší režii zrealizovat. Využijte našich vzdělávacích nebo rozvojových služeb. Poskytneme hardware a lektory k realizaci outdoorových, či sportovních aktivit. Nabízíme také celou řadou zábavných aktivit. V místě konání Vaší akce postavíme nafukovací atrakce, zajistíme vystoupení muzikantů nebo DJ včetně ozvučení a stavby pódia.

Jste schopni firemní akci, teambuilding realizovat v cizích jazycích?

Ano firemní akce a teambuildingové programy realizujeme v angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, ruštině a polštině. Další jazyky zjistíme dle vašich požadavků a typu referovaného programu.

Jaká je Vaše regionální působnost?

Naše programy realizujeme v plné šíři v rámci regionu ČR a SR. Po konzultacích navrhneme program i v jiných evropských lokalitách. Jsou však programy, které realizujeme pouze v zahraničí. Jedná se především o sportovní či adrenalinové programy, pro které v regionu střední Evropy nejsou přírodní podmínky.

Jak je stanovena cena?

Cenové kalkulace stanovujeme na míru. Vítáme, když klient má rámcovou představu o výši investice. V tomto případě je celý program „stavěn na cenu“. Od výběru lokality, standardu ubytování i volbě a délce trvání jednotlivých aktivit. Jsme si jisti, že i v rámci nízkých rozpočtů dokážeme naplnit cíle programu tak, aby všichni účastníci byli spokojeni.

Lze v kalkulaci škrtat, nebo je v rámci programu neměnná?

V našich kalkulacích škrkat lze. Zpravidla zasíláme více variant programu. Kalkulace našich programů zasíláme ve výpočtové podobě. V případě, že zrušíte některou aktivitu, zkrátíte dobu trvání či změníte počet účastníků se Vaše kalkulace sama přepočítá a vypočte konečnou částku.

Lze se podívat na místo konání akce?

Ano, rádi vás provedeme po místě konání akce. Naše lokality známe a máme je ověřeny. Spolupracujeme pouze s našimi stálými dodavateli, se kterými máme uzavřeny rámcové smlouvy.

Myslíte na bezpečnost?

Na našich outdoorových akcí myslíme nejen na svoji bezpečnost, ale hlavně na bezpečnost našich klientů. Používaná metodika podléhá přísné kontrole. Náš tým je složen ze zkušených lektorů a instruktorů sportovních aktivit s odpovídajícím vzděláním. V týmu máme členy horské služby.

Portfolio Vašich služeb je velmi široké. Zvládáte to?

Díky našim zkušenostem kompetentnosti partnerských a dceřiných společností víme, že jsme schopni kvalitně realizovat široký rozsah služeb. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, agenturami a specializovanými firmami, s jejichž pomocí zajišťujeme velké a náročné projekty. Vzhledem k výborným referencím od našich klientů víme, že naše služby jsou na špičkové úrovni.