CSR

Workshop

„Jsme tu pro druhé lidi, především pro ty, na jejichž úsměvu a blahu závisí naše vlastní štěstí.“

Albert Einstein

CSR – Společenská odpovědnost firmy

Společenská odpovědnost firmy je program dobrovolné spoluzodpovědnosti za stav společnosti a podnikatelského okolí firmy. Společnosti zapojené do programu CSR deklarují, že jsou se společností svázáni nejenom ekonomicky, ale zajímají se také o ekologické a sociální dopady nejen své produkce. Programy vytvořené v této sekci přinášejí pozitivní efekt nejen pro zaměstnance, kteří netradiční formou teambuildingu utužují své vztahy, ale také, a to především, mají pozitivní dopad a přínos pro různé sociální skupiny a životní prostředí v bezprostředním okolí firmy.

Oblíbená témata:

  • Green day
  • Domov radosti
  • Chcete mě?
  • Bez domova apod.

Personální diagnostika

Personální diagnostika

Workshop

- Profilace týmu i jednotlivců.

- Mezi služby patří také face-to-face poradenství.

Personální diagnostika

Personální diagnostika a psychologické poradenství patří mezi základní východiska strategického personálního řízení. Diagnostika je cílená na aktuální potřeby, pomáhá definovat aktuální situaci a stanovuje potenciál lidských zdrojů. V oblasti personální diagnostiky zpracujeme profily jednotlivců i týmu jako celku, následně realizujeme osobní pohovory s jednotlivými účastníky a předáme výsledky testů. V případě, že potřebujete zmapovat potenciál Vašich stávajících zaměstnanců a stanovit plán dalšího rozvoje nabízí tato metoda optimální nástroje. Tato metoda stanoví jasné kritéria na jejichž základě jsou dána doporučení pro výběr stávajících pracovníků pro vedoucí místa a tvorbu kariérových plánů. Neméně důležitým výstupem je analýza vzdělávacích potřeb a plán dalšího vzdělávání. Doporučujeme metodu využít jako součást teambuildingové akce.

„Ze služeb firmy jsme využili i psychologické hodnocení členů týmu, které se z odstupu času ukázalo velmi přesné.”

Libor Musil, marketing manager, Walmark, a.s.

Další reference

Vánoční

Workshop

- Nejhezčí přání je vlastnoručně vyrobené.

- Ukažte partnerům a kolegům, že vám na nich záleží.

Vánoční workshopy

Nabízíme celou řadu vánočně laděných workshopů, které jsou vhodným doplňkem na Vánoční či Novoroční večírky.

 

Oblíbené vánoční workshopy: Výroba vánočních ozdob, výroba adventních věnců, malování na sklo, výroba vánočních přání a další…

Kreativní workshopy

Workshop

- Hvězdy přitahují jiné hvězdy.

- Rádi vám s tím pomůžeme.

Kreativní workshopy

V nabídce máme také celou řadu kreativních workshopů, při kterých si účastníci užijí spoustu zábavy a aktivní relaxace. Načerpají inspiraci pro vlastní tvorbu a rozvinou svého kreativního ducha.

Oblíbené kreativní workshopy: Keramická dílna, africká dílna, origami workshop, výroba šperků, FIMO workshop, scrapbooking, potisk látek, výroba plstěných produktů, malování na porcelán a sklo, netradiční aranžování, akční malba a další…

Celá akce se nesla v duchu Afriky a měla být zaměřena hlavně na odpočinek a zábavu. S průběhem i výsledkem jsme byli moc spokojeni. Výběr a kombinace aktivit byla optimální vzhledem k věkovému složení našeho týmu.

Andrea Hrazdírová, brand manager, ČR MARS, s.r.o., M&M’s, TWIX, WHISKAS

Další reference

Ostatní

ostatní

Workshopy

- Možností je spousta, vše se nedá vypsat.

- Témata navrhneme až vás poznáme.

Workshopy na míru

Pokud nejste zrovna kreativní nadšenci, máme pro vás odlišně orientované workshopy. Z nabídky si opravdu může vybrat každý.

Oblíbené workshopy: Výroba sýrů, kuchařský workshop, jóga smíchu, impro workshop, bubenický workshop, jachtařský workshop, a další…

„Téma konference „Poznávání folklórních zvyklostí Slovenska“ byl velmi vhodný vzhledem k tomu, že většina hostů byli Slované. Spolupráci hodnotím pozitivně a je nutno vyzdvihnout perfektní organizaci, která zajistila příjemný průběh akce a vhodné podmínky pro jednání.“Petr Čechmánek, business manager eastern europe, Plaston, s.r.o.

Další reference

Za 20 let naší historie jsme připravili workshopy pro tyto a desítky dalších klientů

Kontaktujte nás pro návrh programu !

© 2017, ProBull s.r.o.