Firemní dny

Firemní akce

- Úspěšné akce vychází z puntičkářské přípravy.

- Detaily žijeme, můžete být v klidu.

Dny pro zaměstnance a obchodní partnery

Uspořádáme pro vaše zaměstnance či obchodní partnery firemní den či odpoledne dle vašich představ. Zajistíme vám lokalitu nebo zrealizujeme akci ve vámi vybraném místě, navrhneme programu i sestavení harmonogramu. Složení atrakcí je vhodně zvoleno dle profilu účastníků a dispozic vybrané lokality. Samozřejmostí je také zajištění cateringových služeb, hudební produkce a jiných kulturních vystoupení. Vybírat můžete z těchto aktivit/atrakcí.

Firemní akce

Na základě bohatých zkušeností Vám na klíč zajistíme realizaci jakékoli firemní akce od výběru lokality, návrhu programu a sestavení harmonogramu. Programy realizujeme také ve vámi vybrané lokalitě. V tomto případě na určené místo přivezeme veškeré atrakce, sportovní náčiní, pódia, zajistíme kulturní vystoupení a catering a uděláme firemní den například na parkovišti před Vaší firmou.

Programy firemních akcí mají za cíl vytvořit podmínky pro nenásilné vzájemné poznávání účastníků a dobrou zábavu. Tento typ programů je zpravidla volen jako přidaná hodnota provázející obchodní aktivity, konference a firemní dny. Účastníci se během programu setkávají se zajímavými aktivitami v novém prostředí, doplněnými o relaxační aktivity. Účastníci týmů v neformálním prostředí poznávají jak své potřeby, tak potřeby ostatních.

Myslím, že nejlepším ukazatelem kvality práce firmy ProBull může být vyhodnocení dotazníku spokojenosti, který naši zákazníci vyplňují po skončení setkání. Z jeho závěru vyplývá, že nejvíce ocenili doprovodný program (indoorové a outdoorové aktivity, včetně společenských večerů).

Ing. Kateřina Kožaná, Obchodní divize ČR a SR, Beckman Coulter Česká republika s.r.o.

Dětské a sportovní

Dětské a sportovní

Firemní akce

- Staňte se členy rodiny vašich kolegů.

- Jedny z našich nejoblíbenějších programů.

Aktivity a Atrakce

Dětské dny

Pro děti vašich zaměstnanců uspořádáme nezapomenutelný a kouzelný dětský den. Dětský den může být zakomponován v rámci zaměstnaneckého dne či uspořádán zcela samostatně. Zajistíme vám lokalitu nebo zrealizujeme akci ve vámi vybraném místě, navrhneme programu i sestavení harmonogramu. Složení atrakcí je vhodně zvoleno dle profilu účastníků a dispozic vybrané lokality. Vybírat můžete z těchto aktivit/atrakcí.

Sportovní dny

Nechte si uspořádat vlastní turnaj či sportovní akci. Zajistíme také využití již zavedených akcí s mnohaletou historií, kdy zajistíme převzetí Vaší firemní identity a kvalitní servis pro vaše hosty. Každoročně pořádáme golfové turnaje z nejvyšších tatranských štítů, námořní závody a celou řadu dalších zajímavých sportovních událostí. Vybírat můžete z těchto aktivit/atrakcí.

Dny bezpečnosti

Firemní akce

- Školení bezpečnosti zábavně.

- Bezpečnost především je bezpečnost vždy.

Dny bezpečnosti

Uspořádáme pro vaše zaměstnance netradiční a zajímavý Den bezpečnosti. Cílem programu Dnů bezpečnosti je naučit zaměstnance, interaktivním, zajímavým a zábavným způsobem, zásadám bezpečnosti, kterými by se měli řídit nejen v práci, ale i v osobním životě. Zajistíme Vám realizaci netradičního certifikovaného školení BOZP a PO. Jednodenní kurz složený z témat, která jsou pro bezpečnost vaší firmy nejzásadnější. Školení realizujeme v prostoru Vaší společnosti nebo na jiném k těmto účelům vhodném místě. Kurzy první pomoci, BOZP, požární ochrana a další.

„Kurz první pomoci hodnotíme jako velmi naučný a zajímavý“Martin Kokta, Telesales Specialist, Komerční banka, a. s.

Další reference

Vánoční a Novoroční

Večírky

- Zajistíme hudbu, catering, atmosféru….

- Vy se musíte jen bavit.

Vánoční a Novoroční večírky

Zajistíme Vám realizaci Vánočního či Novoročního večírku na klíč. Dodat může také pouze doprovodný program ve Vámi určené lokalitě. Programy realizujeme v rámci celé ČR. Vánoční večírek zajistíme nejen v klasickém duchu, ale také s vůní dálek a exotiky, či s jinou tématikou. Do programu zapojujeme kreativní a tvořivé aktivity s danou tématikou. Každý host si může zvolit zábavu dle svých priorit!

Oslavy výročí a Dny otevřených dveří

Oslavy výročí a Dny otevřených dveří

Firemní akce

- Skvělý den pro skvělé zaměstnance.

- Pochlubte se s kolegy svou prací.

Oslavy výročí

Vytvoříme pro vaši společnost program na míru pro různé příležitosti oslav výročí. Pro konkrétní typy oslav bude zvolen ideální poměr aktivit, atrakcí Vybírat můžete z těchto aktivit/atrakcí. Dále je možné zajistit cateringové služby, hudební produkci či jiné kulturní vystoupení.

Dny otevřených dveří

Uspořádáme pro vaši firmu  den otevřených dveří v prostorách vaší společnosti. Zajistíme celou řadu zajímavých aktivit a atrakcí pro děti i dospělé Vybírat můžete z těchto aktivit/atrakcí. Také vám zajistíme cateringové služby, služby záchranných složek a mediální podporu mířenou pro vámi zvolenou cílovou skupinu.

Za 20 let naší historie jsme připravili akce na míru pro tyto a desítky dalších klientů

Kontaktujte nás pro návrh programu !

© 2017, ProBull s.r.o.