Partnerské weby

Výměna odkazů

Chcete li si s námi vyměnit zpětný odkaz, prosím kontaktujte nás.

Výměna odkazů patří k tradičním a zcela přirozeným metodám zvyšování návštěvnosti webových stránek. Kromě toho, že rozšíříte škálu informací, které poskytují vaše stránky uživatelům, prospějete také svým stránkám z hlediska jejich hodnocení ze strany vyhledavačů. Partnerství postavené na výměně zpětných odkazů je pro obě strany (při zachování korektního přístupu) vždy výhodné.

Golf resort Olomouc - Golfové turnaje, teambuilding, konference, školení Kvalitní ubytování.

Fun charter - Pronájem jachet, plachetnic a katamaránů v hlavních jachtařských lokalitách.

ProBull půjčovna outdoorového vybavení Turistické GPS navigace

Ubytování Brno - Hotel Avanti nabízí pohodlné ubytování v blízkosti městského centra až pro 200 osob. Konferenční prostory, salonky na pořádání kongresů, prezentací, seminářů, plesů a jiných společenských akcí. ONLINE rezervace

Kite-kurzy.cz

Půjčovna raftů Vltava - Expedicion Český Krumlov. Půjčujeme rafty a lodě pro pohodovou jízdu na řece Vltavě z Vyššího Brodu až do Boršova.

Ubytování Moravský Kras - Ubytování Moravský Kras

Využijte služeb, které nabízí svatební fotograf Praha - Jan Borůvka a získáte svatební, módní nebo reportážní fotografie, které potřebujete levně a profesionálně.

Ubytování Šumava Chalupa - Ubytování Šumava Chalupa

Jazyková škola Praha Institut jazykového vzdělávání pořádá jazykové kurzy v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a ruštině. Jsme specialisté na jazykové kurzy pro firmy, kurzy v zahraničí, pomaturitní studium a překlady a tlumočení. Mimořádnou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb a vztahům se zákazníky. Věříme v dlouhodobou spolupráci.

Tandemové seskoky - výběr z 9 letišť v ČR

ProBull Advert Reklamní agentura, pr akce, ochutnavky, eventy, BTL, internetová reklama

Lyžování, lyže, testy lyží, sněhové zpravodajství - lyžařský časopis SNOW

firemní akce v Praze, zasedání, valná hromada, prezentace, oslavy a setkání, jsou organizovány v Národním domě na Vinohradech.

On-line rezervace výhodných pobytových balíčků - romantické, relaxační, lázeňské, rodinné, víkendové pobyty

Outdoor bundy, batohy, spacáky

Klub 112 – letní dětské tábory

Paragliding Tandem Text vedle loga: Paragliding v tandemu s profesionály, škola paraglidingu, prodej vybavení pro létání, firemní akce na míru. Exkluzivní dárkové balení paraglidingu. Největší paraglidingové centrum v ČR.

Léčivé konopí Annabis: konopná kosmetika, konopná mast, konopný olej a přípravky z konopí na klouby, svaly, kůži, hemeroidy, hojení, pleť a celou řadu dalších problémů.

Rybářské potřeby e-shop SPLÁVEK.CZ

Outdoor e-shop MASKÁČ.CZ

Paintball půjčovna